Ranking 30 największych łotrów popkultury na żywo. A w każdym razie na YT.

1 lipca opublikowaliśmy Ranking 30 Największych Łotrów Popkultury, stworzony wspólnie z Natalią ‚Nadyą’ Dołżycką, Mateuszem ‚Cravenem’ Wielgoszem oraz Krystianem Czerczem vel maladictem.

W zestawieniu braliśmy pod uwagę postacie z filmów, seriali, gier, książek i komiksów (i nie tylko) z piętnem nerdozy bądz geekizmu, które uważamy za wyjątkowych złych, niedobrych, brzydkich i bucowatych.

Kiedy na Polconie organizatorzy Coperniconu zaprosili nas na swoją imprezę i w zamian za wyśmienite warunki (ach 4-gwiazdkowy hotel) wymogli na nas całą masę prelekcji, którymi mieliśmy wzbogacić program to zaraz pomyśleliśmy o skanibalizowaniu tematu łotrów i tym samym stworzyliśmy prelekcję (niestety umieszczoną o dość niefortunnej porze – 10.00 rano), którą Raport Obieżyświata nagrał, a teraz opublikował ku waszej uciesze.

30lotrow

 Zapraszamy do obejrzenia popisów naszej erudycji, czasem również drobnej niekompetencji, gdy natrafialiśmy na postacie wybrane do Rankingu przez naszych PT współpracowników, a także drobnych złośliwości kosztem nagrywającego spotkanie Pepcoka.

Przy okazji przypominamy i prosimy. Nagrywacie nasze spotkania? Robicie nam zdjęcia w ich czasie? Nie krępujcie się wrzucać stosowne linki na naszego facebookowego walla.

#0037

Geekozaury
Geekozaur – intertekstualny blog Puszona i lucka o filmach, serialach, komiksach, książkach, fanach, konwentach, muzyce, jedzeniu i innych hobby w krytycznym sosie postmodernistycznej nerdozy.
Obserwuj nas na Facebooku!
Maciej ‚lucek’ Sabat i Michał ‚Puszon’ Stachyra