Wywiady, ach wywiady

 Wywiady, ach wywiady. Geekozaur (jak pewnie wielu innych) je uwielbia. Zarówno ich udzielać jak i je przeprowadzać.

W dzisiejszym krótkim wpisie zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wywiadem z Geekozaurem przeprowadzonym przez Magdę Kącką dla Gildia.pl, przypominamy te starsze z nami oraz zapowiadamy nową serie „Wywiady Geekozaura”.

I prosimy was o pomoc, a w zasadzie sugestie – kogo waszym zdaniem powinniśmy przepytywać. I o jakie tematy zapytać. A co fajniejsze tych, którzy się wykażą nagrodzimy drobnymi, acz sympatycznymi nagrodami – Geekozaurowymi badge’ami.

Geekozaur i Kuba Ćwiek prelegują na Polconie. Foto: GIldia.pl

Geekozaur i Kuba Ćwiek prelegują na Polconie. Foto: Gildia.pl

Jest coś niesamowicie fajnego w tym, gdy ktoś przeprowadza z tobą wywiad. Zawsze zastanawiam się, czy „wywiadowca” zaskoczy mnie jakimś pytaniem, zawsze liczę, że zada takie, dzięki któremu  będę mógł udzielić ciekawej, niesztampowej odpowiedzi i spojrzeć na znany (mi) temat zupełnie innej strony.

Geekozaur zanim był Geekozaurem był przepytywany przez różne media (nawet przez Onet !), sam też przeprowadzał wywiady.

Teraz zamierza rozpocząć cykl wywiadów z osobami zajmującymi się (głównie w Polsce, ale nie tylko) szeroko rozumianą popkulturą – z pisarzami, autorami gier, komiksiarzami i wszelkimi innymi kreatywnymi zapaleńcami. Mamy nawet w planie Kwestionariusz Geekozaura!

Ponieważ te wywiady mają interesować nie tylko nas, ale i Was dlatego prosimy  – w komentarzach – o sugestie. Przede wszystkim kogo Geekozaur powinien przepytać. Zastanówcie się z kim nie czytaliście wywiadów, albo były one krótkie i sztampowe? Rzućcie kogoś takiego Geekozaurowi na ruszt. A może macie jakieś sugestię o tematy/ tematykę z której danego delikwenta należy przepytać? Czekamy na Wasze propozcje.

Najciekawsze nagrodzimy fajnymi Geekozaurowymi badge’ami (zwanymi też przypinkami) – poprosimy Was na priv. o adres do wysyłki lub wręczymy na Falkonie bądź Imladrisie. Do wyboru jest jeden z trzech wzorów:

badgeKeepCalmGeekozaur    badgeGeekozaurPoZmroku    badgeGeekozaur

Ilość przypinek do rozdania jest nieograniczona. Czekamy na wasze fajne pomysły.

A teraz kilka zdań na temat wywiadów z Geekozaurem.

Przedwczoraj w serwisie Gildia wywiad z nami opublikowała Magdalena Kącka. Magda jest urocza i przemiła toteż łatwo skłoniła nas do nieco buńczucznych deklaracji typu „Jesteśmy zabawni, fajni i przystojni, a do tego całkiem nieźle piszemy. Dlatego jak tylko coś napiszemy to nas czytają, a na prelekcje ludzie przychodzą tłumnie ;) „

Jeszcze przed startem bloga Robson przeładował i przepytał Geekozaura  z planów i zamierzeń. O dziwo dużą część została zrealizowana.

Z kolei Morfion, na łamach Creatio Fantastica wypytywał nas o konwenty dawne i minione.

Jeżeli mało wam Geekozaura – przeczytajcie powyższe wywiady, zaś jeszcze dzisiaj spodziewać się możecie relacji z Nawikonu. A w kolejnych dniach – nowe soczyste teksty. Często z drażliwą nutą arogancji.

#0038

Geekozaury
Geekozaur – intertekstualny blog Puszona i lucka o filmach, serialach, komiksach, książkach, fanach, konwentach, muzyce, jedzeniu i innych hobby w krytycznym sosie postmodernistycznej nerdozy.
Obserwuj nas na Facebooku!
Maciej ‚lucek’ Sabat i Michał ‚Puszon’ Stachyra