O Geekozaurze


Geekozaur jest Wieżą Eiffela i Górą Rushmore z dwoma twarzami, która
pochłania
teksty kultury znajdujące się na wspólnej części zasięgów kultury popularnej i kultury masowej
albowiem
te dwie uznajemy zdecydowanie i wbrew opiniom wielu Innych za rozdzielne!
…..
(przeczytaj Manifest Programowy Geekozaura)

Te dwie twarze Geekozaura to lucek i Puszon.

Kilka słów o nas, z wywiadu, którego udzieliliśmy blogowi Friendly Fire

Puszon o lucku:
lucek – znany również (głównie rodzicom i wychowankom) jako Maciej Sabat. Kielczanin z urodzenia i przekonania, krakus z wyboru. RPGowiec od 20 lat, konwentowicz co najmniej od kilkunastu, student od … też już kilkunastu. Organizator sporej ilości imprez (Cony, Constary, ConFuzja), świetny prelegent. Współautor najdłużej oczekiwanego polskiego RPGa czyli Wolsunga, którego miałem zresztą przyjemność wydać. Pisał również dla „Literadaru” i „Filmradaru”. Maczał też swoje palce w kilku innych projektach związanych z grami bez prądu (jako autor, redaktor, tłumacz a nawet jako wychowawca na obozach z grami dla młodzieży). Znawca bardzo szeroko pojętej popkultury. Niezwykła osobowość i osobistość.

lucek o Puszonie:
Puszon – w cywilu Michał Stachyra, rocznik przedwojenny, absolwent (jeszcze wtedy) krakowskiej Akademii Ekonomicznej, założyciel wydawnictwa Kuźnia Gier, współautor (chyba już ponad) dwudziestu gier planszowych i karcianych (min. Wiedźmin, Kapitan Bomba, Wiochmen), wieloletni organizator krakowskich konwentów fantastycznych (m.in. Krakony, ConQuesty, ConStary, Imladrisy), od 15 lat aktywnie działa na scenie gier bez prądu. Od lat także narzeka, że jak już obsłuży żonę, firmę, dziecko, potestuje nowe gry, pogra w stare, poczyta książki i poogląda seriali, to mu się nudzi i nie ma co robić w czasie wolnym. Stąd właśnie pomysł na rozwinięcie macek i przywołanie Geekozaura z Pradawnych Wymiarów.

Masz pytania, sugestie, propozycje? Skontaktuj się z nami.

lucpusz

 

Wyjazdy, podróże oraz spotkania

Geekozaur bardzo lubi podróżować. Odwiedzamy kilkanaście konwentów i podobnych imprez rocznie, prowadząc na nich liczne prelekcje, prezentacje, panele, konkursy i spotkania autorskie. Łącznie mamy za sobą setki poprowadzonych punktów programu, w tym konferansjerkę.

Jeśli chcecie, żeby Geekozaur pojawił się na waszej imprezie, poprowadził  – piszcie na adres geekozaur [małpa] geekozaur.pl. Prosimy o zgłaszanie się z rozsądnym wyprzedzeniem czasowym.